نان

نان

نان

در فرهنگ ما ایرانیان از دیرزمان نان از قداست و احترام خاصی برخوردار بوده و هست ، به طوری که هر پدر و مادر ایرانی به فرزند خود می آموزند که به نان ارج و قرب قائل شده و بی احترامی به نان را نشانه کفران نعمت و موجب خشم خداوند میدانسته و می دانند و جایی را که نان در آنجا باشد را مکانی پربرکت ، شایسته و سزاوار و کانون توجه خداوند به بندگان خویش می دانند.

در فرهنگ تعلیم و تربیت ما نیز نان از جایگاه رفیعی برخوردار میباشد، بطوری که هر کودکی که به مدرسه می رود در میان اولین کلمات و جمله هایی که می آموزد جمله  بابا نان داد را فراگرفته و تا آخر عمر خود این جمله زیبا را با تمام اعضاء و جوارح و روح و روان خود حس کرده و عاشقانه دوست می دارد.

                                                                                            

قنادی های ناتلی با در نظر گرفتن این مهم و اعتقاد و ایمان قلبی خود به آن ، سعی بر این دارند که نان ، این نعمت الهی و برکت سفره های همه مردم خوب و عزیز ایران را با شایسته ترین نحو ممکن در قنادی های همه شعب خود عرضه نموده و  با تهیه و پخت نان های خوشمزه ، مقوی و تازه ، مهمان سفره های بی ریای هموطنان خود باشد.

                                                                                            

قنادی های ناتلی ، نان هایی با طعم و مزه های متنوع  و شایسته همه ذائقه ها را تولید می نماید و در این راستا، مصرف کامل همه قسمت های نان و جلوگیری از دور ریخت و اسراف این ماده غذایی ارزشمند را  نیز مد نظر دارد.

                                                                                            

ما از همه همشهریان عزیز دعوت میکنیم در هنگام حضور در شعب قنادی های ناتلی ، سری هم به قسمت فروش نان زده و با نان های متنوع قنادی های ناتلی آشنا شده و نان های تولیدی ما را به سر سفره های خود برده و از نان های تازه و خوشمزه ما استفاده نمایند. 

                                                                                            

 

منتظر شما هستیمبرای اطلاع از جدیدترین تخفیف ها و تازه های ناتلی ایمیل خود را وارد کنید:


natliofficial
ساعات کاری فروشگاه: شنبه تا جمعه از 7 صبح تا 11 شب
فروشگاه در روزهای تعطیل باز است.
صدای مشتری (VOC)
تلفن انتقادات: 88517068
پیامک انتقادات: 3000909068